fbpx

Soňa Valachová

Vyštudovala prekladateľstvo a tlmočníctvo anglického jazyka. Svoju vášeň pre cudzí jazyk a pre rozširovanie Božieho kráľovstva uplatnila v projekte Godzone, kde pracuje už tri roky a na konte má tri preložené knihy. Okrem prekladu kníh sa zaoberá organizáciou rôznych eventov a je tiež súčasťou manažmentu Godzone kancelárie.

Spoločne so svojím manželom Lukášom, po 7-ročnom vzťahu, ktorý sa rozhodli žiť v čistote, napísali knihu s názvom Stenu dáme preč – otvorene o vzťahoch. Prináša konkrétne princípy a užitočné rady, ako si vybudovať zdravý vzťah a kráčať v čistote už počas chodenia. Aj v súčasnosti s manželom slúžia prednáškami na tému vzťahov po celom Slovensku. Žijú v Sliači a sú súčasťou spoločenstva SP. 

Kurzy prednášajúceho

Soňa Valachová a 6 ďalší

Nespútaná

Soňa Valachová a 6 ďalší
(1 hodnotenie)
381
students
1

8.99 € mesačné predplatné

24.99 €
jednotlivý kurz

Čo skutočne znamená byť ženou? Prečo sme boli stvorené a aký má Pán Boh s nami plán? Ak hľadáš odpoveď na tieto a ďalšie...

24.99 €

Čo skutočne znamená byť ženou? Prečo sme boli stvorené a aký má Pán Boh s nami plán? Ak hľadáš odpoveď na tieto a ďalšie otázky, drahá žena, tento kurz je určený práve pre teba.

Lukáš Valach a 1 ďalší

Budujme čisté a zdravé vzťahy

Lukáš Valach a 1 ďalší
(0 hodnotenie)
179
students
0

8.99 € mesačné predplatné

24.99 €
jednotlivý kurz

Kurz, v ktorom sa dozvieš, ako si vybudovať zdravý a čistý vzťah! Zistíš, čo je to „čistota“ a ako ju žiť v súčasnom svete....

24.99 €

Kurz, v ktorom sa dozvieš, ako si vybudovať zdravý a čistý vzťah! Zistíš, čo je to „čistota“ a ako ju žiť v súčasnom svete. Ako si nastaviť správne hranice a vybudovať hlboký vzťah, ktorý bude dobrým základom pre manželstvo. Kurz je užitočný pre každého, kto plánuje s niekým chodiť alebo už je vo vzťahu.