fbpx

Richard Vašečka

Je uznávaný učiteľ a spisovateľ v oblasti viery, kresťanského života, manželstva, rodiny a vzťahov. Pochádza z Bratislavy. V Prešove vyštudoval teológiu a učiteľstvo. So svojou manželkou Martou a štyrmi deťmi žije neďaleko Žiliny, kde v minulosti pôsobil päťnásť rokov ako učiteľ na cirkevnom gymnáziu.

V súčasnosti zastáva, už tretie volebné obdobie, post poslanca Národnej rady Slovenskej Republiky, kde sa venuje najmä témam rodiny, školstva a hodnotovej politiky.

V roku 2014 založil projekt “Milovať a ctiť”, v rámci ktorého prednášal už na stovkách miest po celom Slovensku i v zahraničí.

Kurzy prednášajúceho

Richard Vašečka

Výchova detí

Richard Vašečka
(0 hodnotenie)
180
students
0

8.99 € mesačné predplatné

24.99 €
jednotlivý kurz

Aká výchova je tá správna? Čo mám robiť a nerobiť pri výchove mojich detí? Ak si kladiete tieto otázky, tak tento kurz je presne...

24.99 €

Aká výchova je tá správna? Čo mám robiť a nerobiť pri výchove mojich detí? Ak si kladiete tieto otázky, tak tento kurz je presne pre vás. Spoznáte, čo znamená vychovávať deti podľa Božieho spôsobu a mnoho praktických rád, ktoré vám pomôžu pri ich formácii.

Richard Vašečka

Recept na dobré manželstvo

Richard Vašečka
(0 hodnotenie)
182
students
0

8.99 € mesačné predplatné

24.99 €
jednotlivý kurz

Dobré manželstvo. Kto z nás by ho nechcel? A ako je to s vami? Máte dobré manželstvo? V tomto kurze spoznáte praktického sprievodcu rôznymi...

24.99 €

Dobré manželstvo. Kto z nás by ho nechcel? A ako je to s vami? Máte dobré manželstvo? V tomto kurze spoznáte praktického sprievodcu rôznymi oblasťami manželstva. Ponúka osvedčený recept založený na biblických princípoch, ktorý je overený tisícmi rokov a miliónmi ľudí. Recept je jednoduchý a veľmi praktický.