fbpx

Peter Lipták

Manžel a otec dvoch detí, absolvent katolíckej teológie, ktorý v súčasnosti slúži ako evanjelizátor. Je členom spoločenstva Maják v Košiciach.

Po období búrlivej mladosti, prežil v dvadsiatich troch rokoch obrátenie a prijal Ježiša do svojho života, za svojho Pána a Spasiteľa. Odvtedy sa už viac ako 20 rokov venuje evanjelizácii. Počas rokov, kedy sa venuje evanjelizácii mal možnosť svedčiť a kázať tisícom ľudí na menších aj väčších stretnutiach po celom Slovensku. 

Jeho najväčšou túžbou je, aby každý spoznal Krista, ako svojho Spasiteľa, že za nás všetkých zomrel na kríži a vstal z mŕtvych, aby nám daroval večný život.

Spolu s manželkou, dcérou a synom žijú v Košiciach.

Kurz prednášajúceho

Peter Lipták

Život viery

Peter Lipták
(1 hodnotenie)
176
students
1

8.99 € mesačné predplatné

24.99 €
jednotlivý kurz

Vierou sa z neviditeľného stáva viditeľné, no viera je zároveň o rozhodnutí a dávaní seba samého. Viera má tendenciu rásť, no je len na...

24.99 €

Vierou sa z neviditeľného stáva viditeľné, no viera je zároveň o rozhodnutí a dávaní seba samého. Viera má tendenciu rásť, no je len na nás, ako sa s ňou rozhodneme naložiť. Čo znamená veriť? Prečo je viera dôležitá? Ako prakticky žiť vieru? Ak hľadáš odpovede na tieto, ale aj ďalšie otázky ohľadom viery, je tento kurz určený práve pre teba.