fbpx

Oliver Mašír

Popri štúdiu na Fakulte politických vied a medzinárodných vzťahov UMB v Banskej Bystrici, pracuje v projekte Godzone ako koordinátor rôznych eventov a je zodpovedný za komunikáciu a organizáciu v spoločenstve SP, s ktorým je služba projektu Godzone úzko prepojená. Ako študentovi politických vied mu záleží na prebudení Slovenska aj v tejto oblasti.

V minulosti bol súčasťou viacerých kresťanských projektov zameraných na budovanie a sebarozvoj politikov, napríklad „Kresťan v politike”. 

Pochádza z Novej Bane, no v súčasnosti pôsobí v Sliači, kde je aj členom vodcovského tímu spoločenstva SP. Je absolventom Godzone školy a Líderskej animátorskej školy. Má rád ľudí a autentickosť, ktorú Pán Boh vložil do každého z nás. Túži po tom, aby každý človek objavil vo svojom živote Krista a prijal identitu Božieho dieťaťa. 

V súčasnosti je hlavným vedúcim Godzone campu, ktorého sa zúčastňujú tínedžeri z celého Slovenska.

Kurz prednášajúceho

Dominik Gabriel a 3 ďalší

Začiatok cesty s Ježišom

Dominik Gabriel a 3 ďalší
(0 hodnotenie)
184
students
0

8.99 € mesačné predplatné

24.99 €
jednotlivý kurz

Je v živote niečo viac? Ako sa dá život prežiť čo najlepšie? A kto je vlastne Boh? Ak hľadáš odpovede na tieto otázky, kurz...

24.99 €

Je v živote niečo viac? Ako sa dá život prežiť čo najlepšie? A kto je vlastne Boh? Ak hľadáš odpovede na tieto otázky, kurz Začiatok cesty s Ježišom je určený práve pre teba.