fbpx

o. Ondrej Chrvala

Odmalička sníval o poslaní kňaza a svoj sen spečatil, keď poslal prihlášku na teológiu. Tri roky študoval v bratislavskom seminári, potom na Lateránskej a Saleziánskej Univerzite v Ríme – odbor Pastorácia mládeže a animátorstvo. V roku 2007 bol vysvätený za kňaza v Trnave. Následne sa stal kaplánom v Seredi. Súbežne s povinnosťami kaplána dostal na starosti na starosti mládež v Trnavskej arcidiecéze. V tom čase sa mu so spolupracovníkmi podarilo pretransformovať Diecézne stretnutie mládeže, vznikla Trnavská animátorská škola a tiež konferencia Big Fish pre aktívnych mladých. 

V roku 2011 sa stal tajomníkom Rady pre mládež a univerzity Konferencie biskupov Slovenska. Jeho kompetenciou bolo viesť Národné stretnutia mládeže a koordinovať Slovákov, ktorí sa chceli zúčastniť na Svetových dňoch mládeže.

Po ukončení funkcie tajomníka Rady pre mládež a univerzity KBS sa stal správcom farnosti Abrahám v Trnavskej arcidiecéze, kde momentálne pôsobí.

Kurz prednášajúceho

o. Ondrej Chrvala

Sviatosti

o. Ondrej Chrvala
(1 hodnotenie)
173
students
1

8.99 € mesačné predplatné

24.99 €
jednotlivý kurz

Chceš spoznať sviatosti? Potreboval by si v sebe obnoviť radosť a vďačnosť z toho, čo všetko nám Boh skrze ne dáva? Chceš zistiť, aké...

24.99 €

Chceš spoznať sviatosti? Potreboval by si v sebe obnoviť radosť a vďačnosť z toho, čo všetko nám Boh skrze ne dáva? Chceš zistiť, aké je ich miesto v tvojom živote? Ak sa túžiš dozvedieť, ako neminúť milosť, ktorá z nich vyplýva, tento kurz je tu práve pre teba.