fbpx

o. Ján Buc

V sedemnástich rokoch, počas štúdia na Strednej priemyselnej škole v Poprade, prežil Božie pozvanie stať sa kňazom. Hoci predtým o tom vôbec nesníval, rozhodol sa nasledovať toto pozvanie a dal sa plne k dispozícii Bohu. V roku 1991 nastúpil do kňazského seminára v Spišskej Kapitule a za kňaza bol vysvätený v júni 1997. Po vysvätení začal svoju kňazskú službu v Žakovciach, kde pôsobil necelé tri roky. 

Neskôr sa stal riaditeľom Komisie pre mládež v Spišskej diecéze a riaditeľom TV LUX. Bol tiež dlhoročným predsedom ZKSM, kde v práci s mládežou napĺňal svoju túžbu po prebudení mladej generácie. V súčasnosti pôsobí ako správca farnosti vo Východnej. Je pravidelne jeden z hlavných rečníkov na najväčších kresťanských podujatiach na Slovensku a  venuje sa rôznym projektom zameraným na výchovu katolíckych lídrov.

Od roku 2010 je aj garantom projektu Godzone. Svojimi prednáškami a kázňami oslovuje široké spektrum poslucháčov, ktorým mení životy.

Kurz prednášajúceho

o. Ján Buc

Život v Duchu Svätom

o. Ján Buc
(1 hodnotenie)
218
students
1

8.99 € mesačné predplatné

24.99 €
jednotlivý kurz

Aj pre teba je niekedy ťažké pochopiť, kto je Duch Svätý a aké miesto má mať v živote kresťana? Zaujíma ťa, ako ho môžeš...

24.99 €

Aj pre teba je niekedy ťažké pochopiť, kto je Duch Svätý a aké miesto má mať v živote kresťana? Zaujíma ťa, ako ho môžeš prijať viac do svojho života? Túžiš po jeho pôsobení a chceš vedieť, ako správne používať charizmy? V tom prípade máme pre teba kurz s názvom Život v Duchu Svätom, ktorý ti odhalí odpovede na tieto otázky.