fbpx

Matej „Ogar” Sabo

Manžel ženy, ktorú osobne spoznal skôr ako Pána Ježiša (pred sedemnástkou) a odjakživa ju oslovuje „Gaja”. Ona jeho zas „Ogar”. Otec štyroch detí. Je pre neho privilégiom byť pri tom, ako sú životy ľudí premieňané Otcovou láskou. Teší ho, keď môže študovať a vyučovať Božie slovo, prípadne dobré kázania aspoň tlmočiť z angličtiny, je to vytrvalý príhovorca, ktorý žije príkladné synovstvo a láskavé otcovstvo. Miluje dobrodružstvo, hory aj more a túži vidieť Božie kráľovstvo rásť aj v oblastiach, kde by to väčšina ľudí nečakala. Po tom ako vyštudoval psychológiu pracoval 10 rokov ako personálny manažér v nadnárodnej spoločnosti. Od roku 2015 je naplno v službe ako súčasť vedúceho tímu organizácie Otcovo srdce pre Slovensko, ktorá organizuje semináre Otcovho srdca na Slovensku aj v zahraničí. Od roku 2010 vedie Komunitu Eben Ezer, ktorej členom sa stal ešte v minulom tisícročí. So svojou rodinou žije v Bratislave.

Kurz prednášajúceho

Július Slovák a 4 ďalší

TO, na čom záleží

Július Slovák a 4 ďalší
244
students

8.99 € mesačné predplatné

24.99 €
jednotlivý kurz

Každý deň je pre nás plný nových výziev a nových možností. Do mnohých vecí nás tlačí tento svet, no do mnohých nás pozýva sám...

24.99 €

Každý deň je pre nás plný nových výziev a nových možností. Do mnohých vecí nás tlačí tento svet, no do mnohých nás pozýva sám Boh. Ako v tomto všetkom nájsť TO, na čom záleží? Ako sa nestratiť? Čo nám môže priniesť život ak budeme žiť podľa TOHO? Ak ťa zaujíma, čo znamená žiť a mať TO, chceš poznať ako vyzerajú oblasti života keď máš TO, tento kurz je určený práve pre teba.