fbpx

Marvin Rodriguez

Manžel, otec dvoch detí a člen spoločenstva laikov pri redemptoristoch Shekinah v Banskej Bystrici.

Pán Ježiš ho už ako 15-ročného prekvapil milosťou krstu v Duchu Svätom. Vďaka tejto skúsenosti s dokonalou Božou láskou nabral jeho život nový rozmer. Túži, aby sa krst v Duchu Svätom šíril v celej Cirkvi a aj mimo nej, lebo je presvedčený, že Otec túži dávať svojho Ducha všetkým, čo ho prosia. (Lk 11, 13) Je členom misijného tímu Návrat domov a absolventom Školy animátorského sprevádzania vo Važci. V spoločenstve slúži ako prednášajúci a animátor internej skupinky. Popri práci v IT sektore sa venuje aj prekladu z anglického, španielskeho či portugalského jazyka.

Kurz prednášajúceho

Július Slovák a 4 ďalší

TO, na čom záleží

Július Slovák a 4 ďalší
244
students

8.99 € mesačné predplatné

24.99 €
jednotlivý kurz

Každý deň je pre nás plný nových výziev a nových možností. Do mnohých vecí nás tlačí tento svet, no do mnohých nás pozýva sám...

24.99 €

Každý deň je pre nás plný nových výziev a nových možností. Do mnohých vecí nás tlačí tento svet, no do mnohých nás pozýva sám Boh. Ako v tomto všetkom nájsť TO, na čom záleží? Ako sa nestratiť? Čo nám môže priniesť život ak budeme žiť podľa TOHO? Ak ťa zaujíma, čo znamená žiť a mať TO, chceš poznať ako vyzerajú oblasti života keď máš TO, tento kurz je určený práve pre teba.