fbpx

Lukáš Valach

Vyštudoval politológiu na Fakulte politických vied a medzinárodných vzťahov. V minulosti pôsobil ako asistent poslanca NR SR a tiež ako spolukoordinátor v projekte Kresťan v politike. Od roku 2019 pracuje v projekte Godzone, kde sa venuje tvorbe marketingových stratégií a rozvíja fungovanie Godzone shopu.

Na základe 7-ročného vzťahu, ktorý sa spolu s manželkou  rozhodli žiť v čistote, napísali knihu s názvom Stenu dáme preč – otvorene o vzťahoch. Prináša konkrétne princípy a užitočné rady, podľa ktorých je možné si vybudovať zdravý vzťah a kráčať v čistote už počas chodenia. Tejto knihe predchádzali prednášky v mnohých kútoch Slovenska a viaceré vydané články na portáli Slovoplus, bezhraničná.sk a iné.

S manželkou Soňou žije v Sliači, kde sú súčasťou spoločenstva SP.

Kurz prednášajúceho

Lukáš Valach a 1 ďalší

Budujme čisté a zdravé vzťahy

Lukáš Valach a 1 ďalší
(0 hodnotenie)
179
students
0

8.99 € mesačné predplatné

24.99 €
jednotlivý kurz

Kurz, v ktorom sa dozvieš, ako si vybudovať zdravý a čistý vzťah! Zistíš, čo je to „čistota“ a ako ju žiť v súčasnom svete....

24.99 €

Kurz, v ktorom sa dozvieš, ako si vybudovať zdravý a čistý vzťah! Zistíš, čo je to „čistota“ a ako ju žiť v súčasnom svete. Ako si nastaviť správne hranice a vybudovať hlboký vzťah, ktorý bude dobrým základom pre manželstvo. Kurz je užitočný pre každého, kto plánuje s niekým chodiť alebo už je vo vzťahu.