fbpx

Lenka Slavkovská

Už viac ako desať rokov je členkou spoločenstva SP. Má za sebou Diecéznu a Líderskú animátorskú školu. S manželom spoločne navštevovali misijnú školu v Severnom Írsku – ESOM. Svoje skúsenosti posúvala ďalej aj ako animátorka na Godzone school. 

Vyštudovala špeciálnu pedagogiku. Je spoluzakladateľkou občianskeho združenia „Ši a nechaj šiť”, v ktorom zapájajú zdravotne a sociálne znevýhodnených. Tvoria z recyklovaných materiálov a svojimi výrobkami prinášajú osvetu o recyklácii a ekológii. 

Spolu s manželom a dcérou žijú v Sliači.

Kurzy prednášajúceho

Soňa Valachová a 6 ďalší

Nespútaná

Soňa Valachová a 6 ďalší
(1 hodnotenie)
381
students
1

8.99 € mesačné predplatné

24.99 €
jednotlivý kurz

Čo skutočne znamená byť ženou? Prečo sme boli stvorené a aký má Pán Boh s nami plán? Ak hľadáš odpoveď na tieto a ďalšie...

24.99 €

Čo skutočne znamená byť ženou? Prečo sme boli stvorené a aký má Pán Boh s nami plán? Ak hľadáš odpoveď na tieto a ďalšie otázky, drahá žena, tento kurz je určený práve pre teba.

Dominik Gabriel a 3 ďalší

Začiatok cesty s Ježišom

Dominik Gabriel a 3 ďalší
(0 hodnotenie)
184
students
0

8.99 € mesačné predplatné

24.99 €
jednotlivý kurz

Je v živote niečo viac? Ako sa dá život prežiť čo najlepšie? A kto je vlastne Boh? Ak hľadáš odpovede na tieto otázky, kurz...

24.99 €

Je v živote niečo viac? Ako sa dá život prežiť čo najlepšie? A kto je vlastne Boh? Ak hľadáš odpovede na tieto otázky, kurz Začiatok cesty s Ježišom je určený práve pre teba.