fbpx

Július Slovák

Je inšpiratívny líder, rečník a vedúci chvál. Túži vidieť zmenu v našej krajine, a to v každej oblasti spoločnosti. Založil katolícke spoločenstvo SP fungujúce na Sliači, ktoré dnes vedie spolu s vodcovským tímom spoločenstva.

Je lídrom kapely ESPÉ, ktorá vznikla v roku 2003. V kapele spieva, hrá na akustickú gitaru a skladá piesne. Túžbou kapely ESPÉ je vidieť rodiny, spoločenstvá, mestá a národy premenené Božou láskou skrze autentickú chválu.

Popri štúdiu na strednej a vysokej škole sa spolu so spoločenstvom a kapelou venoval organizovaniu menších evanjelizácií, modlitieb chvál a festivalu Voľnosť na Nevoľnom. Od roku 2010 je riaditeľ projektu Godzone, v ktorom sa snaží umožniť mladým ľuďom, aby odhalili svoj potenciál a naplno využili dary a talenty v službe pre Božie kráľovstvo.

Spolu s manželkou Ivanou a dvoma synmi žije v Sliači.

Kurzy prednášajúceho

Július Slovák

Víťazstvo nad strachom

Július Slovák
(1 hodnotenie)
162
students
1

8.99 € mesačné predplatné

24.99 €
jednotlivý kurz

Ako sa nebáť a kráčať za Ježišom? Ako žiť víťazne nad strachom? Toto sú otázky, ktoré sa mnohým z nás môže zdať nemožné zodpovedať...

24.99 €

Ako sa nebáť a kráčať za Ježišom? Ako žiť víťazne nad strachom? Toto sú otázky, ktoré sa mnohým z nás môže zdať nemožné zodpovedať a ešte nemožnejšie žiť. No Boh nás povoláva do života v plnosti a radosti. Boh túži po tom, aby sme žili ako slobodné Božie deti a víťazne kráčali po ceste, ktorú pre nás On pripravil. Pozývame ťa do kurzu a do života „Víťazstvo nad strachom”. Nebuď viac otrokom, ale Božím synom a dcérou.

Július Slovák a 4 ďalší

TO, na čom záleží

Július Slovák a 4 ďalší
(0 hodnotenie)
170
students
0

8.99 € mesačné predplatné

24.99 €
jednotlivý kurz

Každý deň je pre nás plný nových výziev a nových možností. Do mnohých vecí nás tlačí tento svet, no do mnohých nás pozýva sám...

24.99 €

Každý deň je pre nás plný nových výziev a nových možností. Do mnohých vecí nás tlačí tento svet, no do mnohých nás pozýva sám Boh. Ako v tomto všetkom nájsť TO, na čom záleží? Ako sa nestratiť? Čo nám môže priniesť život ak budeme žiť podľa TOHO? Ak ťa zaujíma, čo znamená žiť a mať TO, chceš poznať ako vyzerajú oblasti života keď máš TO, tento kurz je určený práve pre teba.

Július Slovák

Každý je povolaný byť lídrom

Július Slovák
(1 hodnotenie)
217
students
1

8.99 € mesačné predplatné

24.99 €
jednotlivý kurz

Máš túžbu viesť ľudí? Si vedúci/a nejakého spoločenstva, stretka či skupinky? Hľadáš, ako sa stať správnym lídrom, ktorý pozná princípy a hodnoty Božieho kráľovstva?...

24.99 €

Máš túžbu viesť ľudí? Si vedúci/a nejakého spoločenstva, stretka či skupinky? Hľadáš, ako sa stať správnym lídrom, ktorý pozná princípy a hodnoty Božieho kráľovstva? Ak áno, ponúkame ti kurz Každý je povolaný byť lídrom rozvíjajúci jednotlivé oblasti líderstva, o ktorých by si mal ako líder vedieť.