fbpx

Ivan Petro

Manžel a otec dvoch detí, klavirista kapely ESPÉ, marketér v projekte Godzone, moderátor a influencer. Od svojich sedemnástich rokov je súčasťou spoločenstva SP, kde slúži vo vodcovskom tíme. Vyštudoval obchodnú angličtinu na Katolíckej univerzite v Ružomberku, ktorú využíva nielen v práci, ale aj pri tlmočení zahraničných hostí. 

Ivanovou najväčšou túžbou je vidieť prichádzať Božie kráľovstvo s mocou už tu na Zemi. Vychádzajúc z tejto túžby, svojím zápalom a evanjelizačným pomazaním inšpiruje a povzbudzuje sledovateľov Godzone projektu cez reláciu kresťanskej Televízie LUX a na sociálnych sieťach, na ktorých prináša nielen novinky z produkcie, ale aj zo zákulisia. Ako moderátor Godzone podcastov predstavuje osobné životy ľudí z projektu Godzone, ale aj životné príbehy rôznych zaujímavých hostí.

Spolu s manželkou a synmi žijú v Sliači.

Kurz prednášajúceho

Ivan Petro

Premenená myseľ

Ivan Petro
(3 hodnotenia)
186
students
3

8.99 € mesačné predplatné

24.99 €
jednotlivý kurz

Keď spoznáme Boha a dovolíme mu, aby začal premieňať náš život, skôr či neskôr narazíme na to, že v našej mysli sa odohráva boj....

24.99 €

Keď spoznáme Boha a dovolíme mu, aby začal premieňať náš život, skôr či neskôr narazíme na to, že v našej mysli sa odohráva boj. Trápime sa pochybnosťami, pokušeniami, neistotou. So svojimi myšlienkami potrebujeme vedieť pracovať a podriaďovať ich Bohu. Ak chceš vedieť ako na to, tento kurz je práve pre teba!