fbpx

Dávid Slavkovský

Jeho životným štýlom je chvála, ktorá odráža jeho vzťah s Bohom. Od roku 2007 je súčasťou kapely ESPÉ, kde hrá na elektrickú gitaru a skladá piesne. Svojím talentom a vytrvalou prácou inšpiruje, podporuje a vychováva nových vedúcich chvál a hudobníkov v spoločenstve SP. Taktiež je spoluautorom dvoch spevníkov, ktoré prinášajú chválu na Slovensku do úplne praktickej roviny. V spoločenstve SP je aj súčasťou vodcovského tímu. 

Vyštudoval Medzinárodné vzťahy a Európske štúdiá na UMB v Banskej Bystrici. S manželkou spoločne navštevovali misijnú školu v Severnom ĺrsku – ESOM.

Pracuje v projekte Godzone ako výkonný riaditeľ a je súčasťou manažmentu v Godzone kancelárii. S manželkou a dcérou žije v meste Sliač, kde je aj poslancom v mestskom zastupiteľstve.

Kurz prednášajúceho

Dávid Slavkovský

Chvály

Dávid Slavkovský
(0 hodnotenie)
175
students
0

8.99 € mesačné predplatné

24.99 €
jednotlivý kurz

Určite poznáte množstvo spôsobov ako sa modliť k nášmu Pánovi. Pravdepodobne niektoré z nich ste už aj praktizovali a boli obohacujúce pre váš život....

24.99 €

Určite poznáte množstvo spôsobov ako sa modliť k nášmu Pánovi. Pravdepodobne niektoré z nich ste už aj praktizovali a boli obohacujúce pre váš život. Počuli ste o modlitbe chvály, modlitbe uctievania?