fbpx

o. Andrej Darmo

Od roku 2001 je kňazom Banskobystrickej diecézy. Bol kaplánom v Martine a riaditeľom Diecézneho centra mládeže Maják v Španej Doline, kde sa skoro trinásť rokov venoval sprevádzaniu a formácii mladých. Rovnako sa zúčastňoval organizovania celoslovenských a celosvetových stretnutí a projektov pre mládež. Prednášal na rôznych konferenciách v zahraničí aj na Slovensku, týkajúcich sa formácie a pastorácie mládeže. Špeciálne sa venoval aj vo svojom štúdiu formácii jej kresťanskej identity. Absolvoval vzdelávanie v Ríme, v San Antonio (USA) a v Olomouci. 

V súčasnosti sa viac zameriava na službu kňazom a zasväteným osobám. Organizuje sabatický program pre kňazov na Lukovom dvore (Holy days). Venuje sa rôznym prednáškam, workshopom, duchovným cvičeniam a sprevádzaniu, ako i kresťanskému koučingu.

Pôsobí v Trnavej Hore, kde sa snaží spolu s farníkmi budovať spoločenstvo a objavovať Božiu tvár a skutočný život viery.  

Jeho snom je, aby každý objavil svoju hodnotu v Bohu a rozvíjal plnosť života, ku ktorému ho On pozýva.

Kurz prednášajúceho

o. Andrej Darmo

Ako žiť plnohodnotný život?

o. Andrej Darmo
233
students

8.99 € mesačné predplatné

24.99 €
jednotlivý kurz

Cítiš, že chceš vo svojom živote viac? Potrebuješ sa pozrieť viac na to, k čomu si pozvaný? Pýtaš sa kde začať a čo ti môže...

24.99 €

Cítiš, že chceš vo svojom živote viac? Potrebuješ sa pozrieť viac na to, k čomu si pozvaný? Pýtaš sa kde začať a čo ti môže pomôcť? Tak práve pre teba je tento kurz. Neváhaj a... ži!