Back

Predplatné

Mesačné
8.99€ 8.99€ (-0%)
Štvrťročné
26.97€ 24.90€ (-8%)
Polročné
53.94€ 39.90€ (-26%)
Ročné
107.88€ 59.90€ (-44%)
Predplatiť

Kurzy

Jeden kurz 24,99€
Neobmedzený prístup
Kúpiť
Skupina (min. 5 osôb)
Jeden kurz 17,95€/osoba
Neobmedzený prístup
Kúpiť

Darujte Godzone Academy!

Objednajte si naše darčekové poukážky, ktorými môžete svojich blízkych obdarovať poukážkami na predplatné na 3,6 alebo 12 mesiacov, prípadne pre nich zakúpiť kurz aj samostatne.

Darčekové poukážky vám doručíme vo fyzickej forme a kliknutím na konkrétny produkt vás následne presmerujeme do Godzone shopu.

Poukážka je platná zvolené obdobie od jej registrácie, nie od dátumu jej nákupu, preto sa nemusíte báť, že čas predplatného uplynie priskoro. Obdarovaný si môže poukážku uplatniť kedykoľvek mu to bude vyhovovať.

24,90 €
26,90 € 24,90 €
53,90 € 39,90 €
107,90 € 59,90 €

Online vzdelávanie je v súčasnosti stále narastajúcim trendom. Ponúka skutočne širokú paletu sebarealizácie. Preto sme sa rozhodli vytvoriť e-learningový portál Godzone Academy, ktorého cieľom je, aby sme sa mohli rozvíjať a osobnostne rásť priamo z domu. Chceli sme vytvoriť priestor, kde každý nájde tému, ktorá ho zaujíma a bude sa jej môcť hlbšie venovať.

Na našom webe nájdeš prehľad kurzov, ktoré budú postupne pribúdať. Každý kurz obsahuje 8 tém. Čo to znamená? Každý kurz sa skladá z ôsmich lekcií a každá lekcia obsahuje video s prednáškou, pracovný list a kvíz na konci kurzu, aby si mohol otestovať, čo si si z kurzu zapamätal.

Ak sa nevieš rozhodnúť, ktorý kurz si vybrať, môžeš sa rozhodnúť pre mesačné predplatné. Cena mesačného predplatného je 8,99€. To znamená, že počas 30 dní budeš mať prístup ku všetkým aktuálnym kurzom, ktoré sú na našom webe dostupné. Po mesiaci sa tvoje predplatné automaticky predĺži, takže každý mesiac budeš mať prístup k novému obsahu. Ak na webe pribudne nejaký nový kurz počas doby trvania tvojho predplatného, prístup k nemu dostaneš po najbližšom predĺžení.

V prípade, že ťa zaujal konkrétny kurz, ktorý by si chcel absolvovať, cena jedného kurzu je 24,99€. Keď si raz nejaký kurz zakúpiš, prístup k nemu ti ostáva už natrvalo a môžeš ho absolvovať koľkokrát budeš chcieť.

Ak nechceš ísť do toho sám, môžeš pozvať svojich priateľov, rodinu, partnera, spoločenstvo a môžete kurz absolvovať spoločne. Ak vytvoríte skupinu aspoň 5 ľudí, po registrácii získate 30% zľavu na nákup jedného konkrétneho kurzu. V takomto prípade bude stáť kurz pre jednu osobu 17,49€. Zároveň nie je možné v rámci jednej skupiny kombinovať zľavu na rozdielne kurzy.

Ak ti čokoľvek nie je jasné alebo máš nejaké otázky, neváhaj a kontaktuj nás na: academy@godzone.sk