fbpx

Jednotlivec

od 8.99 €

všetky kurzy

Počet osôb
1 osoba
Doba
od 1 mesiac
Počet kurzov
všetky
Video kvalita
4K
Vybrať

Jednotlivec

24.99 €

kurz

Počet osôb
1 osoba
Doba
neobmedzene
Počet kurzov
Konkrétny kurz
Video kvalita
4K
Vybrať

Skupina

17.49 €/osoba

kurz

Počet osôb
minimálne 5 osôb
Doba
neobmedzene
Počet kurzov
Konkrétny kurz
Video kvalita
4K
Kúpiť

Online vzdelávanie je v súčasnosti stále narastajúcim trendom. Ponúka skutočne širokú paletu sebarealizácie. Preto sme sa rozhodli vytvoriť e-learningový portál Godzone Academy, ktorého cieľom je, aby sme sa mohli rozvíjať a osobnostne rásť priamo z domu. Chceli sme vytvoriť priestor, kde každý nájde tému, ktorá ho zaujíma a bude sa jej môcť hlbšie venovať.

Na našom webe nájdeš prehľad kurzov, ktoré budú postupne pribúdať. Každý kurz obsahuje 8 tém. Čo to znamená? Každý kurz sa skladá z ôsmich lekcií a každá lekcia obsahuje video s prednáškou, pracovný list a kvíz na konci kurzu, aby si mohol otestovať, čo si si z kurzu zapamätal.

Ak sa nevieš rozhodnúť, ktorý kurz si vybrať, môžeš sa rozhodnúť pre mesačné predplatné. Cena mesačného predplatného je 8,99€. To znamená, že počas 30 dní budeš mať prístup ku všetkým aktuálnym kurzom, ktoré sú na našom webe dostupné. Po mesiaci sa tvoje predplatné automaticky predĺži, takže každý mesiac budeš mať prístup k novému obsahu. Ak na webe pribudne nejaký nový kurz počas doby trvania tvojho predplatného, prístup k nemu dostaneš po najbližšom predĺžení.

V prípade, že ťa zaujal konkrétny kurz, ktorý by si chcel absolvovať, cena jedného kurzu je 24,99€. Keď si raz nejaký kurz zakúpiš, prístup k nemu ti ostáva už natrvalo a môžeš ho absolvovať koľkokrát budeš chcieť.

Ak nechceš ísť do toho sám, môžeš pozvať svojich priateľov, rodinu, partnera, spoločenstvo a môžete kurz absolvovať spoločne. Ak vytvoríte skupinu aspoň 5 ľudí, po registrácii získate 30% zľavu na nákup jedného konkrétneho kurzu. V takomto prípade bude stáť kurz pre jednu osobu 17,49€. Zároveň nie je možné v rámci jednej skupiny kombinovať zľavu na rozdielne kurzy.

Ak ti čokoľvek nie je jasné alebo máš nejaké otázky, neváhaj a kontaktuj nás na: academy@godzone.sk